Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

2012

 

Rok 2012 - přejeme všem hodně pohody v tomto roce, lásky a hlavně zdraví!!!

24.1. navštívila mě zoubková víla s dárečkem za statečnost :o))

 

31.1. tak jsem dostala další své vysvědčení :o)) a čekám na zasloužené pololetní prázdniny.

2.2. 2012
Návštěva neurologie v Praze. 
Nic moc zprávy se rodiče nedozvěděli. Není jak mi pomoci od epi záchvatů. Zkoušíme ještě navýšit léky zda to trochu pomůže. Paní doktorka mi doporučuje PEG, ale maminka stále bojuje jak s jídlem tak s pitím. 
Díky hodné tetě Lence se dozvěděla o nové kaši, která je hodně kalorická. Mamina ji objednala, docela mi chutná. Tak doufá že s kombinací všeho možného co poradila nutriční sestřička se mi podaří nějaké to kilo nabrat a konečně už jíst a pít sama.  A taky musíme s maminou poděkovat hodné tetě Katce, která mamině poradila potravinový doplněk na podporu chuti. 

16.2. Mám novou herničku - hrací plochu - terapeutický bazén. Fotku jsem si dala do kompenzačních pomůcek. 

1.3. Začíná být hezky, takže chodíme ven na dlouhé procházky. Už nestíhám pohádky.


20.3. 
Návštěva u zubaře dopadla dobře, ale jsem nastydlá. Trápí mě rýma :o(. Ještě že mám týden volno od cvičení, mám tetu na kurzu. Tak se alespoň vyležím.

10.4. Blbiny s bráchou

A pak odpočinek

30.4. Mám už správný jídelníček.

Volaly jsme s maminou sestřičce a jídelníček je vyvážený :-). Mám velkou radost, ale stále platí že musím baštit ještě potravinové doplňky. Takže si dávám jeden nutridrink denně a maltodextrin do pití. A vývar z vloček do snídaně. Taky teď baštím nutrikaše.

 

31.5. mám svátek. Oslavila jsem ho o trochu dřív, chtěli jsme s rodiči využít krásného počasí a slavit na zahradě :-). Mamina mi upekla dort - královskou korunu :-)

4.6.2012
Jsem byla u zubaře a výsledek je jasný :-))
 

 

S bráškou se hádáme o křupky :-)

Koupeme se spolu

18.6. 2012

Byli jsme na chatě za prababičkou. Teplo a sluníčko je fakt krásné.

červenec 2012
Bráška podává hračky do vany

 

 

Během prázdnin chodíme na výlety

3.9.2012
Opět mi začala školní docházka. Letos je to ovšem jiné! Chodím do první třídy!!! Jsem prvňáček. Můžu chodit i do družiny, ale maminka zatím nechce smiley

6.9. Směr neurologie Krč
Kontrola dopadla moc dobře. Po nasazení nových léků mám lepší EEG. Tak jen doufat, že to nebyla náhoda a příště bude zase takové. Udělali jsme si výlet do Ikei. Zajít si na oběd. Miluji tam lososa s brambůrkem. 

9.9.2012  Asistenční pejsek
Byla jsem s rodiči a bráškou domluvit asistenčního pejska. Jeden tam byl. Hřála jsem se u něj, lízal mi bříško a pusu a pak jsem zbaštila svačinku za 3 minuty místo mé oblíbené hodiny. Tak doufám, že takového kamaráda dostanu domů a bude mi pomáhat s jídlem a pitím. Také nosit hračky, mazlit mě. A být mi kámošem. Přeci jen asistence ve škole by se mi hodila wink. Maminka by byla klidnější.

10.9. 2012
Skončily prázdniny a opět najíždím na školní docházku, cvičení, plavání a jedno nové cvičení s tetou Hankou. Byla na mateřské,ale už opět cvičí, tak bude jezdit za mnou domů. Je to dřina s ní, ale byly výsledky! Už jsem si to o prázdninách zkusila. Mamina zakoupila nové botičky na cvičení, do herničky dali s taťkou koberec, protože to prý moc klouzalo, tak teď nám teta ukázala nové cviky s využitím herničky, tak s maminou makáme na svalech :-). 
A budeme využívat posledních krásných dnů a jezdit na zahradu. Babi koupila novou a tam je to super. Lidi kolem nás, pejsci, dá se tam chodit na procházky a k rybníku koupat. Ale zkoušela jsem o prázdninách a je dost studený :-(. Nevadí, bude bazének! Nebo budu smáčet jen nožky. 

 

Přes prázdniny jsem dostala i dárek od hodné tety Jany S. 
Dostala jsem od ní krásné, značkové šatičky. Zná mě trošku a moc mě potěšil takový dárek.

 

17.9. Mám schváleného pejska!!! Hurá budu mít kamaráda. Teď se jen vybírá vhodný pomocník.

10.10. Jsem byla u zubaře. Zůstal mi tam po trhání střípek starého zoubku. Teda 3 střípky. Paní doktorka mi je škrábala ven. To se mi teda vůbec nelíbilo :-(. Plakala jsem a pak mi tekla krev.
Jely jsme pak s maminou do krámu a ona mi koupila dárky s hello kitty za statečnost. 

 

Během října jezdím na chatu za prababi a pradědou a chodíme na houby. Miluji to tam. Krásný vzduch, klid a pak v chatě u krbu si dát svačinku.

 

Občas se musím dělit o místo v kočárku

 

A je tu sníh :-)

 

Vánoce 2012

 

Rozbalování dárků je vyčerpávající :-)

 

 

 

 

TOPlist